SA ASGH(Washington Country)
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Format C.V.

In jos

Format C.V. Empty Format C.V.

Mesaj Scris de Admin Vin Iul 24, 2015 2:58 pm

[divbox=white]
Format C.V. Emsweek

EMERGENCY MEDICAL SERVICE





INFORMATII GENERALE











1.Nume:
2.Prenume:
3.Varsta:
4.Sex:
5.Adresa curenta:
6.Numar de telefon:
7.Detineti o licenta de condus valida?:
8.V-a fost revocata vreodata licenta de condus?:
9.Ati fost implicat in vreo ilegalitate in Los Santos?:
10.Sunteti cetatean american cu Green Card?:
11.Inaltimea dumneavoastra:
12.Greutatea dumneavoastra:
13.Educatie(Liceu,Colegiu,Anul Absolvirii):
14.Aveti vreun handicap care v-ar putea ingreuna munca?:
15.Ati fost vreodata angajat al unei institutii guvernamentale?:
16.Aveti istoric militar onorabil?:
17.Ati participat la vreun antrenament din cadrul ASGH sau sunteti fost membru?:


Opinii & Pareri







18. Spuneti-ne ceva despre dumneavoastra si motivul cu care doriti sa ajungeti un angajat ASGH(Minim 100 cuvinte):
19. Credeti ca aveti calitati speciale pentru a ajunge un angajat ASGH? Daca da,care sunt ? Precizati daca aveti si slabiciuni care sa nu va permita sa va faceti treaba.
20. In opinia dumneavoastra, ce credeti ca va asteapta in ASGH?
21. In acest timp, ce doriti sa ajungeti ? Pompier / Paramedic sau Physician?(Doctor)?

Aprobare prin semnatura a adevarului previzualizand C.V.-ul





Certific cu siguranta ca toate datele completate sunt adevarate. Dau autorizatia de a investiga toate datele necesare in aplicatia mea de angajat care sa permita luarea unei decizii in legatura cu CV-ul meu. Aceasta aplicatie va fi considerata activa timp de 45 zile. Ca aplicant sunt de acord sa-mi retrag CV-ul oricand doresc , nemai participand la academia curenta. Totodata, inteleg ca orice minciuna in acest CV va fi raportat politiei care va aplica legea, Eu nu voi avea relatii sexuale sau orice fel de relatie in afara de prietenie cu colegii de munca . Aceasta actiune daca nu va fi respectata voi fi demis din centrul ASGH . inteleg si respect regulile ASGH-ului si al academiei..
[SEMNATURA]


[OOC]





1.Level In-Game:
2.Membru WA-RP din?:
3.Localitatea unde locuiesti:
4.Varsta:
5.De ce doresti sa te alaturi ASGH-ului si ce activitate ne-am astepta de la tine? Depune efort te rog..
6.Poti comunica limba romana fara greseli de ortografie?
7.Detii in viata reala instructaj de medicina sau sa faci / sa fi facut parte dintr-un spital?:
8.Ai alte conturi ? Daca da, specifica numele si level-ul lor.:
9.Ai facut parte dintr-o alta factiune officiala ? Daca da, numele factiunii si numele caracterului.
10.Faci parte dintr-o alta factiune officiala ? Daca da, numele factiunii si numele caracterului
11.Ai instalat programul TeamSpeak 3?
12.Detii un microfon functionabil?
13.Daca esti vazut ca rolezi sau faci parte din alta factiune, vei fi demis + black list. Esti de acord cu acest lucru?: Da[_] Nu[_]
14.Poza /stats din joc:

Ai ceva de spus pe langa C.V.?:
Tinem sa precizam ca la hotararea viitorilor membri nu ne vom lua dupa rasa,nivel,nume,functie,varsta,etc.In EMS toti suntem egali.


Cod:
[divbox=white]
[center][img]http://3.bp.blogspot.com/-kBPfOBQtoFU/TdQmOzqxlTI/AAAAAAAAAL4/3XQlpbo20Dk/s1600/emsweek.png[/img][/center]
[center]
[h2]EMERGENCY MEDICAL SERVICE[/h2]

[/center]
[center]
[h3]INFORMATII GENERALE[/h3]








[left][b]1.Nume:[/b][/left][/center]
[b]2.Prenume:[/b]
[b]3.Varsta:[/b]
[b]4.Sex:[/b]
[b]5.Adresa curenta:[/b]
[b]6.Numar de telefon:[/b]
[b]7.Detineti o licenta de condus valida?:[/b]
[b]8.V-a fost revocata vreodata licenta de condus?:[/b]
[b]9.Ati fost implicat in vreo ilegalitate in Los Santos?:[/b]
[b]10.Sunteti cetatean american cu Green Card?:[/b]
[b]11.Inaltimea dumneavoastra:[/b]
[b]12.Greutatea dumneavoastra:[/b]
[b]13.Educatie(Liceu,Colegiu,Anul Absolvirii):[/b]
[b]14.Aveti vreun handicap care v-ar putea ingreuna munca?:[/b]
[b]15.Ati fost vreodata angajat al unei institutii guvernamentale?:[/b]
[b]16.Aveti istoric militar onorabil?:[/b]
[b]17.Ati participat la vreun antrenament din cadrul ASGH sau sunteti fost membru?:[/b]

[center]
[h3]Opinii & Pareri[/h3]


[/center]
[center][/center]

[b]18. Spuneti-ne ceva despre dumneavoastra si motivul cu care doriti sa ajungeti un angajat ASGH(Minim 100 cuvinte):[/b]
[b]19. Credeti ca aveti calitati speciale pentru a ajunge un angajat ASGH? Daca da,care sunt ? Precizati daca aveti si slabiciuni care sa nu va permita sa va faceti treaba.[/b]
[b]20. In opinia dumneavoastra, ce credeti ca va asteapta in ASGH?[/b]
[b]21. In acest timp, ce doriti sa ajungeti ? Pompier / Paramedic sau Physician?(Doctor)?[/b]

[center][h3]Aprobare prin semnatura a adevarului previzualizand C.V.-ul[/h3]


[/center]
[i]Certific cu siguranta ca toate datele completate sunt adevarate. Dau autorizatia de a investiga toate datele necesare in aplicatia mea de angajat care sa permita luarea unei decizii in legatura cu CV-ul meu. Aceasta aplicatie va fi considerata activa timp de 45 zile. Ca aplicant sunt de acord sa-mi retrag CV-ul oricand doresc , nemai participand la academia curenta. Totodata, inteleg ca orice minciuna in acest CV va fi raportat politiei care va aplica legea, Eu nu voi avea relatii sexuale sau orice fel de relatie in afara de prietenie cu colegii de munca . Aceasta actiune daca nu va fi respectata voi fi demis din centrul ASGH . inteleg si respect regulile ASGH-ului si al academiei..[/i]
[b][SEMNATURA][/b]

[center]
[h3][OOC][/h3]


[/center]
[b]1.Level In-Game:[/b]
[b]2.Membru WA-RP din?:[/b]
[b]3.Localitatea unde locuiesti:[/b]
[b]4.Varsta:[/b]
[b]5.De ce doresti sa te alaturi ASGH-ului si ce activitate ne-am astepta de la tine? Depune efort te rog..[/b]
[b]6.Poti comunica limba romana fara greseli de ortografie?[/b]
[b]7.Detii in viata reala instructaj de medicina sau sa faci / sa fi facut parte dintr-un spital?:[/b]
[b]8.Ai alte conturi ? Daca da, specifica numele si level-ul lor.:[/b]
[b]9.Ai facut parte dintr-o alta factiune officiala ? Daca da, numele factiunii si numele caracterului.[/b]
[b]10.Faci parte dintr-o alta factiune officiala ? Daca da, numele factiunii si numele caracterului[/b]
[b]11.Ai instalat programul TeamSpeak 3?[/b]
[b]12.Detii un microfon functionabil?[/b]
[b]13.Daca esti vazut ca rolezi sau faci parte din alta factiune, vei fi demis + black list. Esti de acord cu acest lucru?: Da[_] Nu[_][/b]
[b]14.Poza /stats din joc:[/b]

[b][i]Ai ceva de spus pe langa C.V.?:[/i][/b][i]
Tinem sa precizam ca la hotararea viitorilor membri nu ne vom lua dupa rasa,nivel,nume,functie,varsta,etc.In EMS toti suntem egali.[/i]

Admin
Admin

Mesaje : 4
Data de înscriere : 24/07/2015

https://washingtoncountryems.forummo.com

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum